Baseny ogrodowe

Pool Center

Baseny kąpielowe

Strona główna
Baseny

Marzy ci się własny basen, lecz uważasz, że jest to towar zbyt kosztowny na twoją kieszeń? Nic bardziej mylnego. W naszej ofercie znajdują się baseny ogrodowe, wśród których każdy znajdzie model dla siebie. Wybierając nasz produkt do swojego ogrodu, stawiasz na jakość oraz rzetelność i nie przepłacasz! Zapewniamy gwarancję satysfakcji na długie lata.

 

W naszej ofercie znajdują się klasyczne baseny o prostych kształtach. Wszystkie nasze baseny ogrodowe posiadają schody, które umożliwiają wygodne użytkowanie oraz relaks. Każdy z tych modeli zbudowany jest z niecki basenowej zapewniającej komfortowe i swobodne pływanie.

 

Oferowane baseny kąpielowe zapewnią orzeźwienie w upalne dni oraz pozwolą na aktywne spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu, oddając się wodnym szaleństwom. Baseny wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu gwarantujemy długoletnie użytkowanie. Podczas projektowania basenów zadbano o ich ergonomiczne kształty, więc może zapewnić również maksimum frajdy ze swobodnego pływania.

 

Baseny plastikowe poliestrowe

Proponujemy wysokiej jakości baseny poliestrowe dostępne w wielu kształtach. Dzięki nim możliwe jest stworzenie ciekawego miejsca do rekreacji i spędzania wolnego czasu we własnym ogrodzie. Różnorodność modeli sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać rozwiązanie spełniające jego oczekiwania. Baseny plastikowe cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na szereg swoich zalet. Wybór takiego basenu wiąże się z niemal natychmiastową możliwością zabawy w wodzie. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest również cena. Jeśli więc Państwa pragnieniem jest posiadanie atrakcyjnego basenu w swoim ogrodzie, zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką wybranego modelu.

 

Ogrodowy basen plastikowy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Niecka basenowa wykonana z poliestru doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Oferowane baseny są trwałe, wytrzymałe, a także odporne na działanie czynników atmosferycznych, m.in. promieniowanie UV.

 

Basen ogrodowy wiąże się z wieloetapową, pracochłonną budową. Dzięki naszym rozwiązaniom staje się to prostsze i szybsze niż budowa betonowego basenu. Decydując się na proponowane przez nas baseny poliestrowe, mogą Państwo wybrać jego kształt oraz wielkość i dopasować do przydomowego terenu.

 

Baseny wkopywane

Niewątpliwym atutem naszych basenów wkopywanych jest ich estetyczny design. Mając go w swoim ogrodzie, można poczuć się jak w drogim kurorcie lub ośrodku SPA. W każdym modelu znajdują się funkcjonalne schody, co znacznie ułatwia korzystanie z basenu.

 

Proponowane modele można uzupełnić o zadaszenie i korzystać z basenu przez dłuższy okres niż umożliwiają to warunki pogodowe. Zadaszenie zabezpieczy wodę przed nieczystościami, m.in. spadającymi liśćmi. Oprócz tych niezbędnych urządzeń jak zestawy filtracyjne, instalację można również wyposażyć w inne elementy dodatkowe. Technika basenowa to wysokiej jakości systemy do podgrzewania wody, systemy do dezynfekcji, oświetlenie, czy różne atrakcje wodne.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Optima
Pool Center

Optima

Olimpic
Pool Center

Olimpic

Pacyfic
Pool Center

Pacyfic

Moon
Pool Center

Moon

Wave
Pool Center

Wave

Royal
Pool Center

Royal

Victoria
Pool Center

Victoria

Ara
Pool Center

Ara

Atlantida
Pool Center

Atlantida