Baseny ogrodowe

Pool Center

Akcesoria basenowe – Warszawa

Strona główna

Technika basenowa

AkcesoriaW naszej ofercie znaleźć można nie tylko niecki basenowe oraz zadaszenia z poliwęglanu. Posiadamy również szeroką gamę wysokiej jakości urządzeń techniki basenowej jak np. zestawy filtracyjne, systemy do podgrzewania wody basenowej gdzie prym wiodą pompy ciepła, systemy do dezynfekcji, atrakcje wodne m.in. maszyny pływackie, armaturę PVC potrzebną do instalacji systemu filtracyjnego oraz przykrycia basenowe, które ochronią basen przed zanieczyszczeniami. Oferowane przez nas urządzenia dopasowujemy do parametrów basenu jak np. jego pojemności z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Inwestora. Dzięki wyselekcjonowaniu odpowiedniego sprzętu ze spokojem będziesz delektować się urokami posiadania basenu we własnym ogrodzie czy domu.

Akcesoria basenowe

Zapewniamy szeroki zakres akcesoriów basenowych, które jeszcze bardziej urozmaicą relaks w wodzie i zadbają o właściwe warunki do spędzania czasu w basenie. Dużym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie. Proponujemy podwodne lampy LED, które dadzą spektakularny efekt zwłaszcza wieczorem i w nocy. Oświetlenie dostępne jest w wersji białej oraz multikolor.

 

Zamówią Państwo u nas również niezbędne akcesoria do czyszczenia basenu. Do utrzymania czystości przydadzą się m.in. ręczne szczotki, siatki do wyławiania zanieczyszczeń, czy automatyczne odkurzacze. Dla wszystkich, którzy marzą o ciepłej wodzie niezależenie od pogody, przygotowaliśmy systemy do podgrzewania wody basenowej.

 

Dlaczego warto wybrać nasze akcesoria basenowe?

Dostępne w naszej ofercie akcesoria basenowe zapewnią bezpieczną i przyjemną zabawę. Niektóre z nich okazują się niezbędne do utrzymania odpowiedniej czystości wody i niecki basenowej. Wiele z nich ma wpływ na atrakcyjniejszy wygląd całego basenu. Jeśli zależy Państwu na wyposażeniu basenu w wysokiej jakości akcesoria i atrakcje wodne, zachęcamy do zakupu m.in. maszyn pływackich, kaskad wodnych, czy pryszniców strumieniowych. Dzięki temu zabawa i relaks w basenie będzie dostarczał użytkownikom zdecydowanie więcej przyjemności.

 

Nasza oferta umożliwia niewielkim kosztem rozbudowanie możliwości użytkowych basenu ogrodowego, co przekłada się pozytywnie na komfort użytkowania. Warto również pamiętać, że czysty basen to bezpieczny basen, dlatego warto zainwestować w odpowiednie elementy systemu filtracyjnego i dezynfekcji wody basenowej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi akcesoriami basenowymi oraz zapraszamy do kontaktu z firmą. Działamy nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale także na terenie całej Polski i w wielu krajach Europy.

Elementy systemu filtracyjnego
PoolCenter

Elementy systemu filtracyjnego

Oświetlenie basenowe
PoolCenter

Oświetlenie basenowe

Systemy grzewcze
PoolCenter

Systemy grzewcze

Dezynfekcja wody basenowej
PoolCenter

Dezynfekcja wody basenowej

Czyszczenie basenu
PoolCenter

Czyszczenie basenu

Atrakcje wodne
PoolCenter

Atrakcje wodne

Armatura, kształtki PCV, kleje
PoolCenter

Armatura, kształtki PCV, kleje