Baseny ogrodowe

Pool Center

Przykrycia basenu

Strona główna

Przykrycia

Basenu
Roleta basenowa
Pool Center

Roleta basenowa

Roleta basenowa

Kolejnym rodzajem przykrycia jest roleta, zbudowana z połączonych profili PCV lub z poliwęglanu, które unoszą się na tafli wody. Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Istnieje możliwość zarówno manualnego jak i automatycznego zwijania rolety. Funkcjonalność oraz estetyczność to podstawowe zalety tego typu przykrycia basenowego. Chroni basen przed wychłodzeniem oraz przed zanieczyszczeniami, nie ingerując w architekturę ogrodu. Jest też wygodnym rozwiązaniem dla ograniczenia parowania wody z basenów wewnętrznych.
Przykrycia bezpieczne
Pool Center

Przykrycia bezpieczne

Przykrycia bezpieczne

Dostępne w wielu kolorach przykrycie plandekowe bezpieczne jest bardzo popularnym zabezpieczeniem basenu ogrodowego. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość na rozrywanie, co jest możliwe dzięki jego budowie. Produkt jest wykonany z grubej tkaniny PCV, która wykazuje odporność na promieniowanie UV.

Brak dostępu promieni słonecznych w okresie zimowym powoduje, że przygotowanie basenu do sezonu letniego jest dużo prostsze i szybsze. Wzmocniony stelaż wykonany jest z rur aluminiowych anodowanych. Dodatkowy atut to możliwość użytkowania przykrycia przez cały rok oraz łatwość obsługi.
Folia solarna
Pool Center

Folia solarna

Folia solarna

Folię solarną umieszcza się na tafli wody dla zabezpieczenia basenu przed zanieczyszczeniami, redukcją parowania i wychładzaniem się wody oraz podniesienia jej temperatury.