Baseny ogrodowe

Pool Center

O nas

Strona główna
O nasNasze baseny obecne są na rynku polskim i europejskim od ponad dwóch dekad, a ich popularność z roku na rok rośnie. Nad satysfakcją klientów czuwają doradcy, którzy pomogą nie tylko w doborze basenu, ale także dopasować urządzenia spełniające indywidualne preferencje klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy mają doświadczenie w obsłudze klientów zarówno z Polski, jak i z innych państw Europy. Szeroki wachlarz dostępnych produktów sprawi, że użytkowanie basenu będzie czystą przyjemnością. Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy do nas wracają oraz polecają nas innym.
POOLCENTER

Producent basenów ogrodowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niecki basenowe wyprodukowane z wysokiej jakości europejskich tworzyw przeznaczonych do branży basenowej, odpornych na działanie UV, chemii basenowej i wody. Nasze baseny ogrodowe posiadają odpowiednią sprężystość oraz nienagannie gładką powierzchnię. Dokładamy wszelkich starań aby zadowolić Klientów, oferując produkty najwyższej trwałości dostosowane do indywidualnych potrzeb!Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomniane chwile relaksu w upalne dni. Dzięki oferowanym przez nas basenom możesz stworzyć idealne miejsce do letniego wypoczynku w zaciszu własnego ogrodu, nie tracąc cennego czasu na poszukiwania wymarzonej oazy spokoju.
20000000przejechanych kilometrów
100000niezatartych wspomnień
999uśmiechniętych dzieci
Baseny
Pool Center

Baseny kąpielowe

Zadaszenia
Pool Center

Zadaszenia

Technika
Pool Center

Technika basenowa

Bbsługa

Kompleksowa obsługa

Szukasz idealnego basenu? Świadczymy kompleksowe usługi: produkcja, doradztwo, sprzedaż, montaż, transport. Dokładamy wszelkich starań aby dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.
Technologia

Technologia

Nasze baseny cechują się solidnym i starannym wykonaniem. Produkowane są pod okiem doświadczonych specjalistów, z użyciem oryginalnych materiałów, zapewniających wieloletnią trwałość oraz wytrzymałość naszych niecek.
Projekty

Projekty

Projekty naszych basenów są dokładnie przemyślane oraz funkcjonalne, aby gwarantować bezpieczeństwo podczas kąpieli. Cel główny stanowi bezpieczeństwo i ergonomia użytkowania, a nie oszczędność materiałów, którą kieruje się konkurencja.
Ceny

Atrakcyjne ceny

Jako producent basenów ogrodowych, proponujemy najwyżej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Kontaktując się z naszymi doradcami otrzymasz konkurencyjny cennik z bogatym asortymentem niecek basenowych i techniki basenowej.