Baseny ogrodowe

Pool Center

Nasza oferta

Strona główna

 

 

Zajmujemy się produkcją basenów, które dostarczamy do klientów z całej Polski oraz Europy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży basenowej i zapewniamy rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów wykonanych z wysokiej klasy materiałów. Klienci, którzy marzą o własnym basenie, zyskują u nas dostęp do wielu różnych modeli. Proponujemy baseny plastikowe, które wyglądają estetycznie i zapewniają swobodne pływanie.

 

Kiedy wybiorą Państwu już odpowiedni dla siebie basen, warto zapoznać się z ofertą techniki basenowej. Proponujemy szereg różnych rozwiązań – od systemów oczyszczania i dezynfekcji, po systemy grzewcze i oświetlenie. Akcesoria basenowe to również różnego rodzaju atrakcje wodne, np. w postaci kaskad wodnych.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zajmujemy się sprzedażą basenów i akcesoriów. Nasza oferta obejmuje również profesjonalne doradztwo. Nasi fachowcy pomogą w doborze basenu i urządzeń, które będą spełniać indywidualne preferencje klienta. Zamówione baseny dostarczamy na terenie Polski, Europy Zachodniej, Północnej oraz Południowej. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis w sytuacji wystąpienia usterki.

 

Dzięki naszej ofercie zapewnią Państwo sobie i swoim bliskim dostęp do wody niezależenie od pory roku i pogody. Wodne szaleństwa sprawdzą się szczególnie w upalne dni. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o posiadaniu basenu we własnym ogrodzie. Dedykujemy ją również ośrodkom wczasowym, które chcą urozmaicić pobyt swoim gościom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W przypadku pytań zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.

Baseny
Pool Center

Baseny kąpielowe

Zadaszenia
Pool Center

Zadaszenia

Technika
Pool Center

Technika basenowa