Baseny ogrodowe

Pool Center

Dezynfekcja wody basenowej

Strona główna

Pompy dozujące

Dezynfekcja wody odgrywa niezwykle ważną rolę w użytkowaniu basenu. Aby usunąć z wody mikroorganizmy należy ją uzdatnić. Na czym polega ten proces? Najpopularniejszym sposobem jest zastosowanie środków chemicznych o działaniu utleniającym takich jak: związki chloru oraz ozon (tlen aktywny). Aby ta metoda była bezpieczna dla użytkowników należy przeprowadzać ją regularnie, precyzyjnie, bądź zautomatyzować proces przy pomocy automatycznych stacji dozujących.
Dezynfekcja Dezynfekcja Dezynfekcja

Elekrolizery soli

Elektrolizer pozwoli ci uzyskać kryształowo czystą i bezpieczną dla twojej skóry wodę. Automatyczna dezynfekcja wody bez stosowania chloru, w wyniku której powstaje lekko słona woda.
Dezynfekcja

Lampy UV

Jeśli chcecie znaleźć sposób dezynfekcji wody, który jest zarazem efektywny, przyjazny dla ludzkiej skóry i wygodny, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp UV-C. Urządzenie to skutecznie neutralizuje bakterie, w tym także bakterie legionelli, zapewnia przejrzystość oraz świeżość wody i chroni przed podrażnieniami oczu oraz skóry minimalizując wysiłek związany z obsługą basenu do minimum, wszystko w przystępnej cenie.
Dezynfekcja Dezynfekcja Dezynfekcja